TikTok Influencer Specialist
  • Otwock
Otwock, Otwock, Masovian Voivodeship, Polska
Health LABS Care S.A.
12. 6. 2024

Miasto: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie współpracy ze specjalistami i ekspertami z obszaru health and wellbeing na paltformach You Tube i Tik-Tok,
  • Koordynacja współpracy oraz troska o dobre relacje z obecnymi i pozyskanymi partnerami afiliacyjnymi,
  • Planowanie i realizacja projektów marketingowych w obszarze afiliacji,
  • Przygotowywanie briefów i innych materiałów contentowych do projektów afiliacyjnych,
  • Budowanie zaangażowania wśród partnerów afiliacyjnych,
  • Kontrolowanie działań partnerów, monitoring publikacji,
  • Raportowanie wyników podejmowanych działań.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w marketingu w branży beauty,
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii influencerskich i performanceowych na platformach YouTube i TikTok,
  • Bardzo dobra znajomość social mediów,
  • Doświadczenie w pracy z influencerami i ambasadorami,
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • Umiejętność pracy na systemach CRM,
  • Język angielski min. B2.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie, osiągającej znaczące sukcesy komercyjne
  • Realny wpływ na biznes i otwartość na testowanie nowych rozwiązań
  • Pakiet niezbędnych narzędzi biznesowych do realizowania wyznaczonych zadań
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Zniżki na nasze produkty
  • Ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Otwock
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851