Tester/ Testerka Manualny/Manualna
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Nest Bank
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Testowanie systemów bankowych, w szczególności CRM, silników decyzyjnych czy automatyzujących procesy back-office
  • Wsparcie w przygotowaniu warunków testowych i kryteriów odbioru
  • Przeprowadzanie manualnych testów eksploracyjnych oraz regresji dla zaalokowanych zmian
  • Raportowanie wykrytych nieprawidłowości oraz postępu i wyników prowadzonych testów
  • Współpraca z biznesem i IT w zespole rozproszonym

Oczekujemy:

  • Posiadasz min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znasz zagadnienia dotyczące obszaru testów, wdrożeń i utrzymania systemów informatycznych
  • Znasz metody testów funkcjonalnych i usług oraz narzędzia je wspierające   min. Azure DevOps, SoapUI, Swagger, Confluence
  • Swobodnie poruszasz się po relacyjnych bazach danych
  • Jesteś osobą samodzielną i dobrze zorganizowaną, praca w kilku projektach jednocześnie nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Potrafisz świetnie komunikować się na różnych szczeblach organizacji
  • Mile widziana umiejętność programowania (pisanie skryptów ułatwiających testowanie)

Oferujemy:

  • Pracę w firmie stawiającej na innowacyjność i rozwój w nowoczesnych technologiach, opartych na rozwiązaniach chmurowych oraz sztucznej inteligencji
  • Współpracę z ekspertami i pasjonatami w swojej dziedzinie
  • Warunki zatrudnienia: kontrakt B2B  praca zdalna

  • Praca Kraków
  • Tester Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836