Tester oprogramowania
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
EDICON sp. z o. o.
26. 9. 2024

Miejsce pracy: Poznań (stacjonarnie / hybrydowo)

Zakres zadań:

  • Wsparcie zespołu projektowego w obszarze organizacji i przeprowadzania testów.
  • Tworzenie i wdrażanie procedur testów automatycznych i manualnych.
  • Opracowywanie scenariuszy testowych
  • Przeprowadzanie i nadzorowanie testów.
  • Analiza i raportowanie wyników testów.
  • Współpraca z zespołem deweloperskim, nadzorowanie wdrażania poprawek.
  • Współtworzenie planów rozwoju oprogramowania.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w tworzeniu procedur i scenariuszy testowych.
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie techniczne, informatyczne lub pokrewne.
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, dociekliwość.

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość PHP i SQL.
  • Doświadczenie w projektach związanych z wytwarzaniem oprogramowania.
  • Znajomość systemu JIRA.

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • pracę w młodym zespole IT,
  • udział w projektach rozwojowych,
  • możliwość zdobywania doświadczenia i podniesienia kwalifikacji zawodowych,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • dodatkowe dni wolne,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • umowę o pracę,
  • atmosferę opartą na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą,
  • ubezpieczenie NNW, kartę Multisport i pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach,
  • atrakcyjne zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu TEB,
  • refundację kosztów okularów dla osób z wadą wzroku: 50 zł za badanie, 200 zł za oprawki, 350 za soczewki,
  • ZFŚS do którego można zwrócić się o pomoc finansową w trudnej sytuacji losowej.

  • Praca Poznań
  • Tester Poznań
  • Inżynier oprogramowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392