Tester oprogramowania
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Infoklinika
11. 6. 2024

Poszukujemy Testera oprogramowania . Wytwarzane przez nas systemy informatyczne obejmują aplikacje mobilne, przeglądarkowe, okienkowe oraz backendowe. Współpracujemy z firmami głównie z sektora medycznego i budowlanego. Oczekujemy od kandydata na przedmiotowe stanowisko samodzielności, skrupulatności, dociekliwości i komunikatywności.

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie scenariuszy testowych przy współpracy z deweloperami,
  • Testowanie systemów zgodnie z opracowanymi scenariuszami,
  • Przeprowadzanie testów wstępnych, finalnych i akceptacyjnych,
  • Weryfikacja zgodności wytworzonego oprogramowania z założeniami projektowymi,
  • Nadzór nad jakością wersji rozwojowych, monitorowanie prac związanych z poprawą zgłaszanych błędów i raportowanie gotowości systemu do wdrożenia,
  • Opracowywanie dokumentacji dla użytkowników końcowych,
  • Świadczenie wsparcia technicznego dla klientów i opracowywanie scenariuszy testowych w oparciu o zgłaszane problemy.

Nasze wymagania:

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka SQL w stopniu podstawowym,
  • Podstawowa znajomość zasad budowy systemów informatycznych,
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów aplikacji webowych oraz mobilnych,
  • Wiedza z zakresu zasad i procesów testowania oprogramowania,
  • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych,
  • Znajomość narzędzi wspomagających testowanie,
  • Znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją techniczną)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów REST API
  • Umiejętność zarządzania środowiskami do testów automatycznych,
  • Umiejętność tworzenia skryptów w powłoce bash,
  • Umiejętności z zakresu administracji systemami Windows oraz Linux,
  • Certyfikat ISTQB.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie medyczne,
  • możliwość pracy w rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę w kreatywnym zespole,
  • możliwość rozwoju.

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055