Tester manulany CRM
  • Polska
mazowieckie, Polska, mazowieckie, Polska
HAYS
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1189050

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.
Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

Tester manualny CRM

Lokalizacja: zdalnie bądź hybryda z Warszawy
Branża: projekt w branży bankowej
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: do 82PLN/h net+VAT
Współpraca: współpraca długofalowa
Start date: styczeń 2025
Godziny pracy: biznesowe
Model pracy: zdalny bądź hybrydowy z Warszawy

Must have:
doświadczenie w bankowości i systemach CRM

Czym będziesz się zajmował:
● Realizacja funkcjonalnych testów manualnych
● Przygotowanie scenariuszy testowych i danych testowych
● Analiza i raportowanie wyników testowych
● Praca nad dokumentacją (tworzenie, archiwizacja, zgłaszanie zmian

Co otrzymasz:
● Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
● Błyskawiczny proces rekrutacyjny – 1 spotkanie MS Teams
● Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
● Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:
● Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku testera,
● Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, kierunki ścisłe),
● Doświadczenie pracy w sektorze bankowym/ubezpieczeń/telekomunikacji,
● Doświadczenie w pracy przy systemach CRM
● Znajomość technologii: SQL, REST API,
● Znajomość narzędzi: Jira, Zephyr, Confluence, Git,
● Znajomość organizacji i prowadzenia procesów testowania,
● Znajomość metodologii SCRUM
● Mile widziane doświadczenie poparte certyfikatami np. ISTQB.
● Mile widziane doświadczenie w testach systemów klasy CRM, analitycznych, raportowych

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
4. Oferta
5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388