Tester Manualny Salesforce
  • Łódź
Łódź, Białystok, Bydgoszcz, Kraków, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Łódź, Lublin, Piła, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Kielce
Sii Polska
19. 9. 2024

Jeśli chcesz pracować w przyjemnym środowisku, w firmie regularnie wyróżnionej nagrodą Great Place to Work, podnosić swoje umiejętności w wielu projektach oraz zdobywać nowe certyfikaty, a także mieć okazje do dobrej zabawy i wielu integracji – dołącz do Centrum Kompetencyjnego Salesforce jako Tester Manualny!

Czeka tu na Ciebie wiele różnych projektów – zajmujemy się zarówno wdrażaniem Salesforce u naszych klientów, jak i tworzeniem customowych rozwiązań, dopasowanych do ich oczekiwań.

Twoje zadania

  • Analizowanie wymagań oraz projektowanie przypadków testowych
  • Przeprowadzanie scenariuszy testowych
  • Testowanie aplikacji webowych
  • Raportowanie wyników testów
  • Wsparcie użytkowników podczas testów akceptacyjnych
  • Utrzymywanie dokumentacji testowej w aktualnym stanie
  • Rozpatrywanie zgłoszeń od klientów dotyczących funkcjonowania aplikacji
  • Współpraca z zespołem testerów, programistów, analityków oraz menedżerem projektu

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako Tester Manualny
  • Dobra orientacja w platformie Salesforce
  • Wiedza z zakresu ISTQB
  • Zdolności analityczne
  • Doświadczenie w pracy z Jira
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, dokładność i komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Mile widziane

  • Certyfikat ISTQB
  • Certyfikaty Salesforce – Administrator oraz Platform App Builder

  • Praca Łódź
  • Tester Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584