Tester manualny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Baselinker
23. 8. 2024

W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych.

Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Mamy różne zespoły i całe spektrum możliwości rozwoju: integracje marketplace, sklepowe i kurierskie, oraz tworzenie i rozwijanie kluczowych funkcji systemu. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników.

Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US i na rynku DACH.

Rozwijamy ogromną platformę z dużą bazą kodu, a jednym z naszych kluczowych celów jest utrzymanie kodu w doskonałej formie. Nasz system jest stabilny, szybki oraz wydajny, a nasze podejście do weryfikacji kodu pozwala nam sprawnie dodawać nowe funkcje.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Tester Manualny, która wesprze nas w procesie automatyzacji testów.

Twoje zadania:

  • rozwijanie platformy BaseLinker, tak aby była spójna z istniejącymi i nowymi integracjami
  • udział w projektowaniu nowych funkcjonalności systemu BaseLinker
  • współpraca bezpośrednio z product ownerami, liderami technicznymi, deweloperami, UX designerami oraz zespołami wsparcia i utrzymania systemu
  • tworzenie i utrzymywanie czytelnych i przejrzystych przypadków testowych i planów testów
  • wykonywanie i dokumentowanie testów manualnych
  • efektywne zgłaszanie i weryfikacja błędów w działaniu aplikacji
  • wsparcie w tworzeniu i udoskonalaniu procesu testowania

Na co dzień pracujemy z:

  • Cypress.io
  • JavaScript/TypeScript
  • GIT
  • REST API
  • PHP
  • MySQL

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • zaawansowana znajomość procesów przed i po sprzedażowych (wystawianie produktów, zarządzanie kontem, programy dla sprzedawców) na platformach Amazon lub eBay
  • wysoko rozwinięte umiejętności testerskie, analityczne jak i UXowe
  • znajomość podstawy testowania API
  • samodzielność i umiejętność zarządzaniami zadaniami w modelu pracy zdalnej
  • dokładność i dbałość o szczegóły oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym B2
  • poczucie humoru :)

*posiadanie doświadczenie w projektach z obszaru e-commerce i znajomość produktu BaseLinker będzie dodatkowym atutem

Benefity:

  • praca z własnym produktem – to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać
  • rozwój systemu, z którego na co dzień korzysta tysiące firm
  • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
  • pracujemy 100% zdalnie – ale możesz wpadać do naszego biura we Wrocławiu lub Warszawie
  • stawiamy na długofalową współpracę
  • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
  • karta Multisport, opieka medyczna Lux Med, dostęp do platformy Mindgram - bo dbamy o Ciebie, nie tylko jako testera

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648