Tester Manualny
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Axence
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis Stanowiska:

Dołącz do naszego zespołu jako Tester Manualny! U nas rozwiniesz swoje umiejętności w obszarze testowania aplikacji webowych i desktopowych. Jako tester oprogramowania będziesz mieć duży wpływ na nasze produkty – ich jakość i niezawodność.

Nasze Wymagania :

  • 2-4 lat doświadczenia komercyjnego w testowaniu oprogramowania aplikacji webowych lub desktopowych
  • Znajomość metodologii i procesów testowania oprogramowania
  • Umiejętność przeprowadzania testów manualnych w oparciu o wymagania projektowe
  • Doskonałe umiejętności analityczne i zdolność do skrupulatnej identyfikacji oraz dokumentacji defektów
  • Zainteresowanie testowaniem oprogramowania i chęć rozwoju w tym kierunku
  • Umiejętność komunikacji i efektywnej współpracy w zespole
  • Samodzielność, umiejętność organizacji pracy oraz priorytetyzacji zadań
  • Znajomość narzędzi wspierających testowanie oprogramowania, w tym Postman, Swagger, DevTools przeglądarki, Jira
  • Elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się wymagań projektowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (umożliwiająca czytanie dokumentacji w języku angielskim)

Mile Widziane :

  • Doświadczenie w pracy w branży cybersecurity
  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami natywnymi Windows
  • Doświadczenie w pracy z Hyper-V lub VMware
  • Znajomość metodologii Agile/Scrum
  • Znajomość narzędzi do zarządzania bazami danych (np. pgAdmin)
  • Podstawowa znajomość technologii HTML/CSS
  • Podstawowa znajomość języka zapytań SQL
  • Certyfikaty z zakresu testowania oprogramowania (ISTQB, CSTE) będą dodatkowym atutem

Twoje zadania :

  • Przeprowadzanie testów manualnych w celu identyfikacji, dokumentacji i śledzenia błędów, defektów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Tworzenie oraz wykonywanie przypadków testowych oraz scenariuszy testowych w oparciu o specyfikację produktu
  • Rejestrowanie i dokumentowanie wyników testów
  • Aktywna współpraca z zespołem programistycznym w celu zrozumienia wymagań produktu
  • Wykonywanie testów regresji dla zapewnienia stabilności oprogramowania
  • Aktywne uczestnictwo w procesach doskonalenia jakości oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji i podręcznika użytkownika do oprogramowania wytwarzanego przez organizację
  • Współudział w tworzeniu materiałów pomocniczych, specyfikacji i Q&A do produktów informatycznych

  • Praca Kraków
  • Tester Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064