Tester manualny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Pivotal Polska Sp. z o.o.
13. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

W ramach toczących się projektów będziesz odpowiedzialny za:

  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych
  • przeprowadzanie i raportowanie testów
  • współpracę przy tworzeniu specyfikacji funkcjonalnych dla nowych funkcjonalności
  • tworzenie dokumentacji użytkownika i wdrożeniowej

Wymagania:

  • wiedza na temat procesów i narzędzi testowych
  • doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • dociekliwość, cierpliwość, dokładność
  • przygotowanie techniczne (mile widziane studia na kierunkach technicznych)
  • umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • możliwość udziału w wymagających, ale satysfakcjonujących projektach wdrożeniowych
  • otwartość na nowe pomysły i rozwiązania
  • partnerskie relacje we współpracy

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377