Tester manualny (bankowość)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Link Group
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Opracowywanie testów i przypadków testowych w celu weryfikacji wymagań projektowych
  • Przygotowanie i analiza scenariuszy testowych, które odpowiadają potrzebom biznesowym
  • Wykonywanie testów manualnych w oparciu o zaplanowane scenariusze
  • Zarządzanie procesem testowania przy użyciu odpowiednich narzędzi
  • Wspieranie programistów w utrzymaniu wysokiej jakości tworzonych aplikacji
  • Definiowanie oraz rozwijanie procesów zapewniających jakość produktów IT
  • Tworzenie raportów z przeprowadzonych testów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z naukami ścisłymi lub systemami informatycznymi (np. matematyka, informatyka, ekonometria)
  • Doświadczenie w projektach z branży bankowości
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w testowaniu aplikacji w sektorze bankowym
  • Znajomość podstaw baz danych oraz umiejętność posługiwania się językiem SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2)

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116