Tester manualny (bankowość)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Link Group
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Tester manualny - płatności SWIFT

Poszukujemy doświadczonych Testerów Oprogramowania, którzy dołączą do naszego zespołu Digital, realizującego projekty IT dla klientów z sektora finansowego.

Miejsce pracy: 100% zdalnie

Budżet: 70-90

Termin rozpoczęcia: ASAP

Proces rekrutacyjny:

online 2 etapy

Zakres obowiązków:

  • Udział w tworzeniu rozwiązań informatycznych poprzez definiowanie i realizację testów end-to-end
  • Tworzenie przypadków testowych oraz analiza i przygotowanie scenariuszy
  • Przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych
  • Zarządzanie cyklem życia testów w dedykowanych narzędziach
  • Wsparcie programistów w utrzymaniu wysokiej jakości aplikacji
  • Przygotowywanie raportów z testów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe: informatyka, matematyka, fizyka)
  • Doświadczenie w pracy z płatnościami SWIFT (4-5 lat)
  • Praktyczna znajomość baz danych i SQL
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji bankowych
  • Język angielski na poziomie B2+

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami (Jira, Azure DevOps, Bugzilla)
  • Doświadczenie w programowaniu (Python, Java, C#)
  • Praktyczna znajomość narzędzi do automatyzacji testów (Selenium, Cypress)
  • Doświadczenie w testowaniu rozwiązań opartych na AI

  • Praca Kraków
  • Tester Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190