Tester Manualny
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
Avenga
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie i utrzymywanie scenariuszy testowych na podstawie zgłoszonych wymagań
  • Testowanie funkcjonalności aplikacji Web i desktop oraz systemu centralnego banku
  • Wykonywanie i tworzenie skryptów testowych w narzędziach automatyzujących testy funkcjonalne i integracyjne
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej
  • Utrzymywanie i raportowanie statystyk błędów w projektach
  • Bliska współpraca z zespołem projektowym i stroną biznesową

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Minimum 2 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • Podstawowa znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
  • Dobra znajomość narzędzi i metod testowania
  • Praktyczna znajomość języka SQL na poziomie podstawowym
  • Podstawowa wiedza z zakresu relacyjnych baz danych
  • Praktyczna znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • Umiejętność analizy danych źródłowych

  • Praca Olsztyn
  • Tester Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055