Tester manualny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
Pivotal Polska
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie scenariuszy i przypadków testowych
  • Przeprowadzanie i raportowanie testów
  • Współpraca przy tworzeniu specyfikacji funkcjonalnych dla nowych funkcjonalności
  • Tworzenie dokumentacji użytkownika i wdrożeniowej

Oferujemy:

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • Możliwość udziału w wymagających, ale satysfakcjonujących projektach wdrożeniowych
  • Otwartość na nowe pomysły i rozwiązania
  • Partnerskie relacje we współpracy

Wymagania:

  • Wiedza na temat procesów i narzędzi testowych
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Dociekliwość, cierpliwość, dokładność
  • Przygotowanie techniczne (mile widziane studia na kierunkach technicznych)
  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377