Tester Gier Komputerowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Testronic Labs
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pierwszego doświadczenia w branży gier wideo?

Czy grając w gry, zwracasz uwagę na ich aspekty techniczne?

Chciałbyś testować gry i mieć do nich dostęp przed premierą?

Jeśli tak - sprawdź, jak się u nas pracuje!

Twój zakres obowiązków

  • Wykrywanie i raportowanie błędów i problemów z oprogramowaniem,
  • Wykonywanie przydzielonych zadań w sposób terminowy i z dbałością o szczegóły,
  • Współpraca zespołowa i dążenie do osiągania wspólnych celów,
  • Informowanie przełożonych o wszelkich kwestiach, które mogą spowolnić, zakłócić, ale również poprawić proces testowania,
  • Pogłębianie wiedzy na temat procedur testowania i sprzętu.

Nasze wymagania

  • Dostępność do pracy na pełen etat na zmianach: 9:00-17:00 i/lub 14:00-22:00,
  • Miejsce zamieszkania w Warszawie lub jej okolicach (w promieniu 50 km),
  • Znajomość różnych platform do gier, sprzętu i oprogramowania (PC, PS, Xbox, Switch, VR),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie minimum B2,
  • Podstawowe umiejętności informatyczne (Microsoft Office, konfiguracja PC),
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • CV w języku angielskim jest obowiązkowe!
  • Znajomość procesu tworzenia gier,
  • Znajomość trendów w branży gier,
  • Podstawowa znajomość oprogramowania Jira,
  • Doświadczenie w testach beta.

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat w oparciu o projekty,
  • Nieformalną atmosferę pracy bez dress code'u,
  • Współpracę w kreatywnym zespole, wśród osób o podobnych zainteresowaniach,
  • Dostęp do platform szkoleniowych online,
  • Strefy relaksu z konsolami do gier, grami planszowymi, owocami i napojami,
  • Dostęp do najnowszych gier i popularnych platform.

  • Praca Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388