Tester gier FPS – gracz rankingowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Testronic Labs
22. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Lubisz grać w gry wideo?

Jesteś ekspertem w tytułach First Person Shooter?

Chcesz wiedzieć, co dzieje się z grami wideo, zanim zostaną opublikowane?

Dobre wieści! Obecnie poszukujemy doświadczonych graczy z rankingami w grach FPS.

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie przedpremierowych wersji nowych produktów z branży gier wideo
  • Wykrywanie błędów i problemów z oprogramowaniem
  • Przygotowywanie precyzyjnych raportów dotyczących błędów
  • Współpraca z innymi testerami w celu osiągnięcia grupowych celów i uzyskania najlepszych wyników
  • Poszerzanie wiedzy o procedurach testowania i tematach związanych z grami FPS

Nasze wymagania

  • Prawdziwa pasja do gier wideo
  • Doświadczenie i wysoka ranga w popularnych grach FPS, takich jak VALORANT, Rainbow Six Siege, Apex Legends, Overwatch 2, Counter-Strike 2,
  • Dostępność do pracy w stałym systemie zmianowym
  • Lokalizacja w Warszawie lub okolicach (do 50 km)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim (w mowie i piśmie) na poziomie co najmniej B2
  • Podstawowe umiejętności obsługi komputera (Microsoft Office, konfiguracja PC)
  • Zdolność do efektywnego wykonywania wielu zadań pod presją
  • Doskonała spostrzegawczość
  • CV w języku angielskim jest obowiązkowe!
  • Znajomość procesu tworzenia gier
  • Znajomość trendów w branży gier
  • Podstawowa znajomość oprogramowania Jira
  • Doświadczenie w testach beta

To oferujemy

  • Oferujemy:
  • Pracę projektową na pełen etat,
  • Nieformalną atmosferę pracy bez dress code'u,
  • Współpracę w kreatywnym zespole, wśród osób o podobnych zainteresowaniach,
  • Dostęp do platform szkoleniowych online,
  • Strefy relaksu z konsolami do gier, grami planszowymi, owocami i napojami,
  • Dostęp do najnowszych gier i popularnych platform.

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392