Tester
  • Warszawa
Tester
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Tester

1075399101

Obowiązki

  • Wiedzę z zakresu testów manualnych i chęć rozwoju w tym kierunku
  • Znajomości metodologii testowania oprogramowania
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych (aplikacje CRM mile widziane)
  • Znajomości narzędzi do automatyzacji testów, np. Selenium, Katalon Studio, Locust, Gatling, Web Load (mile widziane)
  • Znajomość testów wydajnościowych (mile widziane)

Wymagania

  • Realizację testów funkcjonalnych oprogramowania
  • Analizę zakresu testowanego rozwiązania
  • Tworzenie przypadków użycia i scenariuszy testowych
  • Raportowanie wyników przeprowadzonych testów
  • Identyfikację problemów technicznych w systemie i proponowanie rozwiązań
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych dotyczących testów
  • Pielęgnowanie standardów testowych
  • Doskonalenie narzędzi testowych i praktyk pracy zespołu

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Dynamiczne i nowoczesne środowisko pracy, zgrany zespół
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • Pracę z ekspertami – pasjonatami w swojej dziedzinie
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080