Tester automatyzujący / QA Engineer (Java/Cucumber/Gherkin)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Lumicode Sp. z o.o. - Grupa Pentacomp
30. 8. 2024

Lumicode Sp. z o.o. należy do Grupy Pentacomp która jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.
Jako Lumicode Sp. z o.o. specjalizujemy się w usługach outsourcingu IT. Odkryj potencjał IT Contractingu i zbuduj swoją karierę na własnych warunkach :)
Obecnie poszukujemy:
• Testera automatyzującego / QA Engineer (Hybrydowo – 4 dni zdalnie – 1 dzień stacjonarny – Warszawa)
Umowa: B2B
Stawka: do 130 zł netto/h + VAT
Godziny pracy: Elastyczne
Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Przygotowywanie i realizacja testów automatycznych (w tym okazjonalna praca z przypadkami testowymi manualnymi)
• Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania dzięki rozwijaniu piramidy testów automatycznych
• Analiza wyników i raportowanie przebiegu testów
• Współpraca z developerami i analitykami w zakresie opracowywania rozwiązań dla klientów
• Weryfikacja rozwiązań funkcjonalnych i rekomendowanie usprawnień
• Udział w wydarzeniach scrumowych
Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Min. 3 letnie doświadczenie w przygotowaniu testów automatycznych
• Doświadczenie w doborze odpowiednich typów testów automatycznych dla realizowanych zmian
• Doświadczenie w opracowaniu strategii testów
• Doświadczenie w implementacji testów automatycznych – NIE TYLKO GUI
• Umiejętność programowania w języku Java 8+
• Znajomość technologii z rodzaju: SQL, XPath, SoapUI, Selenium, Cucumber, Gherkin, Serenity, REST Assured, JUnit
• Doświadczenie z systemami do rejestracji i śledzenia błędów np.: JIRA
Mile widziane:
• Znajomość narzędzi do ciągłej integracji i wdrażania - np. Bamboo/Jenkins
• Znajomość metodyk Agile
• Praca z systemem SLS
Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536