Tester Automatyzujący Python
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
VlogIT
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Testowanie automatyczne z wykorzystaniem Pythona i Robot Framework
  • Analiza wymagań biznesowych przy współpracy z analitykami i product ownerem (Scrum)
  • Planowanie i estymacja testów automatycznych
  • Przeprowadzanie testów backendu, baz danych i frontendu w ramach weryfikacji błędów
  • Identyfikacja błędów, raportowanie, zarządzanie naprawą
  • Projekt: rozwój usługi finansowej typu "buy now pay later" dla e-commerce

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w roli testera automatyzującego z wykorzystaniem Pythona i Robot Framework lub Selenium
  • Praktyczne doświadczenie w pracy według zwinnych metodyk
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze finansów/bankowości/fintech, certyfikat ISTQB oraz znajomość: Salesforce, Cucumber, Kibana/Graylog, TeamCity, Jenkins

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B (100-130 zł + VAT za godzinę) w tzw. body leasingu
  • Płaska struktura, swobodna atmosfera pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca zdalna

  • Praca Gdańsk
  • Tester Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851