Tester automatyzujący
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Britenet
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Nasze wymagania:

  • Doświadczenia w przygotowaniu testów automatycznych min. 3 lata.
  • Doświadczenie w doborze odpowiednich typów testów automatycznych dla realizowanych zmian.
  • Doświadczenie w opracowaniu strategii testów w celu zapewniania jakości.
  • Doświadczenie w implementacji testów automatycznych (nie tylko GUI).
  • Znajomość Java.
  • Znajomość technologii: SQL, XPath, SoapUI, Selenium, Cucumber, Gherkin, Serenity, REST Assured, JUnit.
  • Znajomość narzędzia do wersjonowania kodu (GIT).
  • Doświadczenie z systemami do rejestracji i śledzenia błędów np.: JIRA.
  • Znajomość języka polskiego min.C1.
  • Znajomość języka angielskiego min.B2.

Mile widziane:

  • Mile widziana znajomość narzędzi do ciągłej integracji i wdrażania - np. Bamboo/Jenkins.
  • Mile widziana znajomość metodyk Agile.
  • Mile widziana praca z systemem SLS.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i realizacja testów automatycznych systemu (w tym okazjonalna praca z przypadkami testowymi manualnymi).
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania dzięki rozwijaniu piramidy testów automatycznych.
  • Analiza wyników i raportowanie przebiegu testów.
  • Współpraca z developerami i analitykami w zakresie opracowywania rozwiązań dla klientów.
  • Weryfikacja rozwiązań funkcjonalnych i rekomendowanie usprawnień.
  • Udział w wydarzeniach scrumowych zwinnego zespołu.

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584