Tester Automatyzujący
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Crestt
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć,

Szukamy Testera Automatyzującego z pasją do zapewniania wysokiej jakości oprogramowania!

Sektor: bankowość

B2B: 125 – 145 pln netto+vat/h

Model pracy: głównie z domu, przyjazd do biura raz na dwa tygodnie na spotkania zespołowe. Jeśli preferujesz częstszą pracę z biura - zapraszamy!

Twoje zadania:

  • Tworzenie i utrzymywanie automatycznych testów.
  • Współpraca z zespołem developerskim w metodyce Agile (Scrum) – planowanie prac, testowanie przyrostów, proponowanie nowych rozwiązań, ciągłe doskonalenie.
  • Weryfikacja środowisk testowych przy pomocy testów automatycznych, dbając o najwyższą jakość produktów.
  • Aktywny udział w kreowaniu nowych rozwiązań – Twoje pomysły mają realny wpływ na to, jak wygląda nasz proces wytwarzania oprogramowania.

Nasze wymagania:

✔ Minimum 5 lat doświadczenia w roli Testera Automatyzującego.

✔ Bardzo dobra znajomość C# oraz podejścia obiektowego.

✔ Doświadczenie z Visual Studio / Visual Studio Code.

✔ Praktyczna znajomość HTML, CSS, JavaScript – niezbędne do testowania aplikacji webowych.

✔ Umiejętność tworzenia testów API oraz znajomość protokołu HTTP i metod uwierzytelniania.

✔ Znajomość frameworków testowych jak xUnit lub nUnit.

✔ Doświadczenie z systemami kontroli wersji, szczególnie GIT.

✔ Dobra znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL, Oracle) oraz SQL.

Mile widziane:

Znajomość Azure DevOps (CI/CD, tworzenie pipeline).

Doświadczenie z narzędziami SpecFlow, Selenium lub Microsoft Playwright.

Praca w środowisku Scrum.

Certyfikat ISTQB Inżynier Automatyzacji Testowania.

Co oferujemy:

Dynamiczny rozwój – Bank stawia na innowacje i nowe technologie. Masz szansę brać udział w różnorodnych, nowoczesnych projektach.

Kultura kreatywności – każdy członek zespołu ma wpływ na to, co i w jaki sposób jest wytwarzane. Twoje pomysły się liczą!

Agile to nie tylko metodologia – to sposób myślenia. Cenimy ciągłe doskonalenie i współpracę.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu pełnego pasjonatów, aplikuj już teraz!

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087