Tester Automatyzujący
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Eyzee S.A.
20. 9. 2024

Tworzymy testy automatyczne dedykowane dla dużych firm. Branże, dla których pracujemy, to przede wszystkim bankowość, telekomunikacja, e-commerce, administracja publiczna. W naszej organizacji stawiamy na wymianę wiedzy, a przede wszystkim na jakość tworzonych przez nas rozwiązań.

Zadania dla Ciebie:

  • realizacja testów funkcjonalnych, automatycznych i wydajnościowych systemów zgodnie z dokumentacją i ustaleniami z analitykami
  • codzienna praca w Selenium, Java / Groovy, JBehave / Cucumber, BPM, Jenkins
  • tworzenie testów zgodnie z TDD i BDD
  • przygotowanie planu testów i przypadków testowych
  • analiza i raportowanie wyników testów
  • aktualizacja dokumentacji testowej
  • wdrażanie i rozwijanie nowych metod/ metodyk/ narzędzi wspierających procesy testowania

Czy spełniasz te wymagania?

  • min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu testów automatycznych w JAVA
  • znajomość Selenium, Cucumber, JBehave
  • praktyczna znajomość SoapUI (testy usług REST / SOAP)
  • wiedza z zakresu realizacji testów funkcjonalnych
  • umiejętność w tworzeniu raportów wyników testów i aktualizacji dokumentacji testowej
  • doświadczenie w analizowaniu dokumentacji, przygotowaniu planu testów i przypadków testowych
  • znajomość Jira, Confluence
  • doświadczenie w tworzeniu zapytań do baz danych w SQL
  • mile widziana znajomość metodyk TDD/BDD oraz tworzenia historyjek testowych

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • płatne dni wolne
  • służbowy laptop i monitor
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • sportową kartę Multisport
  • omawianie postępów i rozwoju co pół roku
  • opcja "ławki", jeśli kończy się projekt, nie rezygnujemy ze współpracy
  • transparentna komunikacja z pracownikami
  • możliwość zaangażowania się w rozwój organizacji
  • chętnie dzielimy się wiedzą - dołącz do Akademii Eyzee
  • nauka języka angielskiego
  • mocny kompetencyjnie zespół składający się w większości z seniorów
  • praca z narzędziami JIRA, Confluence, BitBucket
  • dbamy o integracje i chętnie wspólnie spędzamy czas :)

Kim jesteśmy?

EYZEE to:

Polska firma specjalizującą się w realizacji złożonych projektów informatycznych oraz doradczych dla firm ​z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i publicznego. Stanowimy zgrany zespół konsultantów ​z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i utrzymywaniu rozwiązań. Ważne dla nas są: doprecyzowanie wymagań przed napisaniem kodu, jakość tworzonego kodu, testowanie oraz CI/CD. Nasze projekty to głównie tworzenie nowych mikroserwisów lub nowych funkcjonalności do istniejących rozwiązań.

Dodatkowo rozwijamy własne aplikacje i plugin’y, które nie tylko usprawniają pracę, ale też pozwalają rozwinąć nasze doświadczenie. Jeden z nich możesz pobrać tutaj (eZee Worklog). Jesteśmy partnerem Atlassian.

  • Praca Kraków
  • Tester Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748