Tester Automatyczny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
makeitright
13. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Tester Automatyczny ze znajomością C#

  • Projekt: Tworzenie oraz utrzymywanie automatycznych testów oprogramowania w środowisku bankowym.
  • Czas trwania projektu: długoterminowy
  • Tryb pracy: Hybrydowa (1x na 2 tygodnie w biurze w Warszawie)

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku testera automatyzującego i/lub programisty.
  • Dobra znajomość języka C# oraz obiektowego podejścia do programowania.
  • Doświadczenie w pracy z Visual Studio / Visual Studio Code.
  • Doświadczenie w tworzeniu testów aplikacji webowych, znajomość technologii (HTML, CSS, JavaScript)
  • Doświadczenie w tworzeniu testów API, znajomość protokołu HTTP, zagadnień uwierzytelniania.
  • Znajomość xUnit, nUnit lub pokrewnego frameworka do tworzenia testów.
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT.
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL, Oracle) oraz umiejętność pisania zapytań SQL

Mile widziane:

  • Znajomość Azure DevOps (CI / CD), tworzenie pipeline.
  • Znajomość SpecFlow lub Microsoft Playwright.
  • Znajomość Selenium.
  • Doświadczenie w pracy z metodyką zwinną i zespołami Scrum.
  • Certyfikat ISTQB Inżynier Automatyzacji Testowania.

Zakres obowiązków :

  • Tworzenie oraz utrzymywanie automatycznych testów oprogramowania.
  • Uczestnictwo w pracach zespołu developerskiego pracującego w Scrum – planowanie prac, proponowanie ciekawych rozwiązań, testowanie przyrostów, prezentowanie rozwiązań, zbieranie feedbacku, wyciąganie wniosków i ciągłe doskonalenie.
  • Ciągła współpraca z developerami i analitykami w obszarze testów, w celu uzyskania i utrzymania wysokiej jakości produktu.
  • Weryfikacja stanu środowisk developersko-testowych za pomocą testów automatycznych.

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377