Tester (AQA engineer)
  • Warszawa, Mokotów
mazowieckie, Warszawa, Mokotów, mazowieckie, Polska
Breakthrough Technolocies sp. Z o.o.
14. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Breakthrough Technologies to innowacyjna firma technologiczna specjalizująca się w najnowocześniejszych rozwiązaniach programowych. Poszukujemy Inżyniera AQA z pasją do testów automatycznych, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu w Warszawie. Jeśli znasz GoLand i jesteś gotów wnosić wkład w znaczące projekty, chętnie Cię poznamy!

Opis stanowiska
  • Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie zautomatyzowanych skryptów testowych dla różnych aplikacji programowych.
  • Współpraca z zespołami programistycznymi w celu określenia wymagań testowych i tworzenie szczegółowych planów testów.
  • Wykonywanie testów, zgłaszanie błędów i zapewnianie wysokiej jakości dostarczanych produktów.
  • Ciągłe doskonalenie struktury automatyzacji i rozszerzanie pokrycia testowego.
  • Monitorowanie wyników testów, debugowanie błędów i ścisła współpraca z programistami w celu rozwiązywania problemów.
  • Zapewnienie zgodności z branżowymi standardami i najlepszymi praktykami.

Wymagania

Wymagane umiejętności i kwalifikacje:

  • Doświadczenie: 2+ lata w testach automatycznych.
  • Języki: Znajomość C/C++ lub GoLand
  • Poziom języka angielskiego: B1-B2 (średniozaawansowany) – umiejętność skutecznej komunikacji z międzynarodowym zespołem.
  • Doświadczenie w pracy z frameworkami i narzędziami do testów automatycznych.
  • Znajomość zwinnych metodologii rozwoju oprogramowania (agile).
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów oraz dbałość o szczegóły.

Mile widziane:

  • Doświadczenie z pipeline’ami CI/CD.
  • Znajomość środowisk testowych w chmurze.

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń.
  • Elastyczny, hybrydowy model pracy.
  • Możliwość pracy w dynamicznym i innowacyjnym środowisku.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377