Tester aplikacji mobilnych
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
Avenga
2. 10. 2024

Poszukujemy testera manualnego do zespołu zajmującego się rozwojem aplikacji mobilnej Banku.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i utrzymanie scenariuszy i planów testowych,
  • testowanie funkcjonalne aplikacji (android, iOS) i backendu,
  • raportowanie błędów,- bezpośrednia współpraca w ramach zespołu developerskiego,
  • aktywne uczestnictwo w projektowaniu rozwiązań,

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia jako tester manualny,
  • doświadczenie w samodzielnym planowaniu, wykonywaniu i raportowaniu testów manualnych,
  • podstawowa znajomość procesów wytwarzania oprogramowania,
  • dobra znajomość Jira i Confluence,
  • doświadczenie w czytaniu i analizie logów,
  • dobra organizacja pracy własnej,- doświadczenie we współpracy z zespołem developerskim, biznesowym, interesariuszami,

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z metodyką Agile (Scrum),
  • znajomość narzędzi do automatyzacji testów aplikacji mobilnych,
  • znajomość zapytań SQL,
  • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa aplikacji mobilnych,

  • Praca Łódź
  • Tester Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116