Test Engineer z SQL i umiejętnością automatyzowania
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
BEST S.A.
23. 5. 2024

Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 700 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Dołącz do nas jako Test Engineer

Twój zakres obowiązków

  • testy funkcjonalne, niefunkcjonalne, regresyjne, modułowe, wydajnościowe
  • szacowanie pracochłonności i złożoności zadań
  • tworzenie scenariuszy testowych i skryptów do automatyzacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w roli testera w komercyjnych projektach, obejmujących testowanie złożonych aplikacji i systemów
  • dobra znajomość języka zapytań SQL i relacyjnych baz danych – potrzebujemy, abyś radził sobie z przygotowaniem zapytań z danymi do testów
  • doświadczenie w automatyzacji testów z użyciem Java
  • dobra znajomość Selenium
  • bardzo dobra znajomość narzędzi JIRA i Confluence – to nasze miejsca do zgłaszania błędów, tworzenia scenariuszy testowych i weryfikowania dokumentacji
  • dobra znajomość Soap/Postman
  • rozumienie Scruma - ważne jest dla nas, abyś miał umiejętność pracy w zespole samoorganizującym się

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • dobra znajomość przeglądarek i technologii internetowych (HTML, CSS, JavaScript)
  • certyfikat ISTQB
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • pracę w zgranych zespołach Scrum
  • pracę z nowoczesnymi technologiami (React, Java) w organizacji zorientowanej na dzielenie się wiedzą
  • elastyczne godziny - rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego, w tym platformę Pluralsight
  • możliwość pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • platformę do nauki języków obcych
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509