Test Engineer (automotive)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
VM.PL
2. 10. 2024

Wynagrodzenie: B2B (80 - 110 zł/h) lub UoP (10 500 - 13 000 zł brutto/msc)

Opis projektu: Pracujemy głównie nad systemami wbudowanymi, wspierając naszych klientów w ramach standardów Automotive SPICE, metodologii zwinnych oraz procesów i narzędzi dostosowanych do wymagań klientów.

Zadania:

  • Walidacja kompresorów elektrycznych, inwerterów i napędów silników
  • Przeprowadzanie testów w ramach projektów rozwojowych lub aplikacyjnych
  • Samodzielna analiza i ocena wyników testów
  • Prezentacja wyników wewnętrznie i zewnętrznie, przygotowanie raportów
  • Konsultowanie realizacji testów we współpracy z działem rozwoju oraz klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie w dziedzinie elektrotechniki, mechatroniki, inżynierii mechanicznej lub podobne
  • Umiejętność analizy złożonych komponentów, z uwzględnieniem tła termodynamicznego i mechatronicznego
  • Doświadczenie w branży automotive oraz standardu Automotive SPICE
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (min. B2)

Nice to have:

  • Doświadczenie w pracy z układami chłodniczymi i klimatyzacyjnymi
  • Znajomość języka niemieckiego lub portugalskiego

Co możemy Ci zaoferować?

ROZWÓJ:

• Darmowe lekcje językowe z native speakerami (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański)

• Finansowanie szkoleń, konferencji i certyfikacji z topowymi dostawcami i dofinansowanie do rozwoju (np. studia podyplomowe)

• Gildie technologiczne (Java, .NET, QA, Agile) i kompetencji miękkich

• Biblioteka VM.PL

• Możliwość uczestnictwa w programie mentoringowym oraz zgłaszania swoich własnych pomysłów na rozwój firmy i własny

BENEFITY:

• Multisport

• Luxmed - finansowane w 100% (możliwość rozszerzenia na pakiet rodzinny)

• Ubezpieczenie NNW - finansowane w 100%

• Biuro w centrum miasta z parkingiem, piłkarzykami i ping pongiem

• Program poleceń pracowniczych – 10 000 zł lub 6000 zł brutto za polecenie znajomego

• Integracje w ramach zespołów projektowych

• Możliwość wynajęcia samochodu służbowego (Skoda Superb/Skoda Kodiaq)

FUN:

• Liczne eventy (np. spływy kajakowe, wspólne gotowanie, wyjazdy na narty, degustacja alkoholi)

Firmowa łódka Boat Office i możliwość zrobienia patentu sternika motorowodnego (kurs współfinansowany przez VM.PL)

• Prezenty świąteczne, urodzinowe, wspólne celebrowanie rocznic

• Darmowe lunche (i niespodzianki w lodówce) kilka razy w miesiącu

• Aktywności sportowe – drużyna piłki nożnej, badminton, grupa wspinaczkowa, grupa motocyklowa

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116