Test Automation Engineer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Link Group
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Test automation Engineer

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Test automation Engineer. Projekt z branży finansowej.

Nasz Klient zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań płatniczych, umożliwiających szybkie i bezpieczne przeprowadzanie transakcji finansowych. Wspiera zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych na całym świecie.

Budżet: 120-140 PLN za godzinę dla kandydata B2B

Lokalizacja: Hybryda

Język angielski: Biegły

Proces rekrutacji: 2 etapy

Dostępność: październik

Hybryda-Warszawa/Gdańsk

Poziom: Senior

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i utrzymywanie automatycznych skryptów testowych dla scenariuszy E2E
  • Przeprowadzanie testów integracyjnych pomiędzy różnymi systemami klienta i dostawców
  • Aktywne poszukiwanie możliwości doskonalenia pokrycia testów, ich realizacji oraz automatyzacji
  • Wsparcie i szkolenie zespołu w zakresie testowania i automatyzacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w automatyzacji testów w pełnym stacku (Frontend [GUI, mobile, middleware [API/web services oraz backend [bazy danych)
  • Znajomość języka Python oraz Robot Framework
  • Znajomość narzędzi CI/CD (Bamboo, Jenkins)
  • Praktyczna wiedza z zakresu TDD, BDD oraz wzorca Page Object Model (POM)
  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu
  • Doświadczenie w automatyzacji testów E2E na różnych poziomach aplikacji
  • Znajomość metodyk Agile, Scrum, SAFe oraz pełnego cyklu życia oprogramowania (SDLC)
  • Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz proaktywne podejście
  • Doświadczenie w branży bankowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym i dynamicznym zespole
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536