Test Automation Engineer (backend)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Team Connect
7. 10. 2024

Team Connect jest wiodącym polskim dostawcą usług IT typu nearshore i offshore. Od 2008 roku z sukcesem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania w oparciu o Agile i DevOps. Od etapu analizy po wdrożenie. Tworzymy aplikacje backendowe, frontendowe i mobilne.

Jesteśmy również certyfikowanym partnerem Salesforce.

Do współpracy z naszym Klientem z branży bankowej poszukujemy Test Automation Engineer (backend)

Lokalizacja: Praca hybrydowa z Poznania/Warszawy/Wrocławia (2 dni w biurze/3 dni zdalnie)

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia z budową i rozwojem rozwiązań związanych z automatyzacją testów w języku Java;
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji testów automatycznych dla aplikacji backend’owej;
  • Doświadczenie w tworzeniu i wykonywaniu testów manualnych
  • Znajomość techniki automatyzacji testów – PageObject
  • Znajomość systemów kontroli wersji – Git/GitLab

Must have:

  • Doświadczenie komercyjne z Java (min ver. 17) – Lambda, Streams, Builder Patterns;
  • Doświadczenie z Postman (API testing tool);
  • Znajomość MongoDB, PostgreSQL; Kafka, RabbitMQ; CI/CD – Jenkins; JSON, YAML

Nice to have:

  • Znajomość JavaScript/TypeScript; Selenium/Selenide, Cypress;

Zadania:

  • Budowa i rozwój rozwiązań związanych z automatyzacją testów w języku Java
  • Projektowanie i implementacja testów automatycznych dla aplikacji backend’owej
  • Aktywny udział w rozwoju strategii testowania i zapewnienia jakości dla zespołu
  • Rozwiązywanie problemów w procesie testowania i proponowanie usprawnień
  • Tworzenie i wykonywanie testów manualnych (z zakresie, w którym nie ma możliwości pełnej automatyzacji

Benefity:

  • Długofalowa współpraca.
  • Pakiet benefitów – Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
  • Budżet szkoleniowy.
  • Bezpłatne lekcje angielskiego.
  • Indywidualne wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna firmy.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087