Test Automation Engineer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Plenti
30. 5. 2024

Marzysz o pracy, która pozwoli Ci w pełni zanurzyć się w świecie e-sportowych wyzwań? Teraz masz szansę dołączyć do naszego zespołu i zostać częścią innowacyjnego projektu w branży e-sportowej! :)

Zapraszamy do naszego zespołu osoby odpowiedzialnej za testowanie zarówno backendu, jak i frontendu nowoczesnej platformy do zakładów e-sportowych. Nasza firma planuje rozwijać kolejne platformy oraz tworzyć nowe gry. Szukamy kogoś, kto wesprze nas w rozwijaniu testów automatycznych, wspólnie z nami ukształtuje proces testowy, a w razie potrzeby pomoże testerom manualnym w ich zadaniach. Ważne jest dla nas przekazywanie wiedzy i zaangażowanie w wprowadzenie nowych osób w świat automatyzacji.

Lokalizacja: Gdańsk Garnizon (praca zdalna, sporadyczne wizyty w biurze) - oferta skierowana jest tylko do osób z Trójmiasta i okolic.

Stawka: 18-22k netto + VAT na B2B (+ 26 pełnopłatnych dni wolnych)

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która posiada:

  • minimum 4+ lata komercyjnego doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • doświadczenie w automatyzacji testów w C# lub innym języku obiektowym
  • doświadczenie w testach API
  • doświadczenie w testach akceptacyjnych/regresji/smoke/sanity
  • pasję do uczenia się nowych technologii i rozwoju wiedzy domenowej
  • umiejętność i chęć do dzielenia się wiedzą
  • znajomość cyklu życia oprogramowania
  • znajomość zwinnych metodyk pracy: Scrum, Kanban,
  • dobrą znajomość GIT
  • znajomość SQL
  • znajomość koncepcji CI/CD
  • umiejętność sortowania błędów według wpływu na biznes.
  • rozwinięte kompetencje takie jak samodzielność, inicjatywa oraz komunikatywność.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Zakres zadań?

W ramach pracy będziesz zajmować się m.in:

  • całym spektrum QA z naciskiem na przygotowanie i automatyzację scenariuszy oraz przypadków testowych
  • przygotowaniem test frameworka dla naszych aplikacji
  • automatyzacją testów w C# / TypeScript / JavaScript
  • przygotowywaniem środowiska testowego
  • opisywaniem a także diagnozowaniem błędów i ich przyczyn
  • analizą dokumentacji
  • dzieleniem się wiedzą
  • proponowaniem rozwiązań i narzędzi.

Co otrzymasz?

  • 26 płatnych dni wolnych + święta i dni chorobowe
  • Praca w większości zdalna z okazjonalnymi wizytami w biurze (około raz w miesiącu) na Gdańskim Garnizonie: oferta skierowana jest tylko do osób z Trójmiasta i okolic.
  • Pracę w firmie, która została założona i jest prowadzona przez dwójkę programistów, a co za tym idzie dobre pomysły nie wymagają przebicia się przez kilka warstw managementu, żeby zostały wprowadzone w życie
  • System kafeteryjny
  • Budżet na zakup sprzętu
  • Zespół złożony z pasjonatów technologii oraz specjalistów w swoich dziedzinach otwartych na nowe rozwiązania
  • Dużą niezależność, samodzielność i realny wpływ na rozwój produktu
  • Dobrą atmosferę oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów - dzięki czemu większość ludzi jest z nami od lat i nigdzie się nie wybierają :)

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370