Terenowy Opiekun Klienta ds. Obsługi Posprzedażnej
  • Człuchów
Człuchów, Człuchów, Pomeranian Voivodeship, Polska
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Miejsce pracy: Człuchów

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż usług serwisowych i części u klientów w terenie
  • Rozwój i promocja ofert w zakresie przedłużonej gwarancji oraz umów serwisowych
  • Aktywne promowanie ofert sezonowych na usługi i części
  • Pozyskiwanie nowych klientów na przydzielonym rejonie w zakresie oferty serwisu i części
  • Analiza rynku pod kątem aktualizacji oferty Aftermarketu
  • Sporządzanie ofert dla klientów oraz bieżąca obsługa systemu CRM

Nasze wymagania

  • Znajomość branży rolniczej
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy i eksploatacji maszyn rolniczych
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office

Mile widziane

  • Znajomość marki John Deere

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • Liczne szkolenia produktowe
  • Prywatną opiekę medyczną z dofinansowaniem pracodawcy dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. to największy w Polsce autoryzowany dealer marki JOHN DEERE. Działamy na terenie północno-zachodniej części Polski. Naszym klientom oferujemy szerokie portfolio maszyny rolniczych, sprawny serwis, dostępność części oraz rozwiązania rolnictwa precyzyjnego. Agro-Sieć Maszyny to firma, która powstała z pasji i miłości do rolnictwa dla rolnictwa.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Człuchów
  • Opiekun Człuchów
  • Człuchów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862