Terenowy Doradca Klienta branża finansowa-praca dodatkowa
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Dzial Rekrutacji Eden Finance
29. 5. 2024

Eden Finance to instytucja finansowa, która specjalizuje się w udzielaniu kredytów konsumenckich. www.edenfinance.pl
OPIS STANOWISKA:
sprzedaż produktów finansowych W TERENIE
prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów
podejmowanie działań marketingowych na wyznaczonym terenie
nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
WYMAGANIA:
łatwość nawiązywania kontaktów
samodzielność w działaniu
umiejętność przekonywania innych
OFERUJEMY:
zatrudnienie na umowę zlecenie
system wynagrodzeń najbardziej atrakcyjny w branży finansowej
elastyczność - pracę można pogodzić z obecnym zatrudnieniem
dodatek paliwowy

  • Praca Kielce
  • Doradca finansowy Kielce
  • Tajemniczy klient Kielce
  • Dyrektor finansowy Kielce
  • Pośrednik finansowy Kielce
  • Analityk finansowy Kielce
  • Doradca Kielce
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kielce
  • Doradca ubezpieczeniowy Kielce
  • Doradca rolniczy Kielce
  • Doradca inwestycyjny Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289