Terapeuta zajęciowy do Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego (ZOL)
  • Lubin, lubiński, dolnośląskie
Lubin
Penta Hospitals Polska/ EMC Instytut Medyczny S.A.
14. 9. 2024

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Terapeuta zajęciowy do Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego (ZOL)​ do jednej z naszych placówek – Regionalne Centrum Zdrowia w Lubinie.

Opis stanowiska:

  • praca na Oddziale ZOL,
  • kwalifikacja Pacjentów do terapii zajęciowej na podstawie ich stanu zdrowia oraz potrzeb terapeutycznych,
  • opracowanie i wdrażanie indywidualnych planów terapii zajęciowej dostosowanych do specyfiki Pacjentów,
  • prowadzenie zajęć terapeutycznych mających na celu poprawę sprawności fizycznej, psychicznej i społecznej Pacjentów,
  • monitorowanie postępów Pacjentów oraz wprowadzenie modyfikacji do planów terapeutycznych w miarę potrzeb,
  • prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji medycznej związanej z procesem terapeutycznym,
  • ścisła współpraca z interdyscyplinarnym zespołem medycznym (lekarze, psycholodzy, pielęgniarki ) w celu zapewnienia kompleksowej opieki nad Pacjentami,
  • motywowanie Pacjentów do aktywnego uczestnictwa zajęciach oraz wspieranie ich w procesie adaptacji do nowych warunków życia,
  • zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu Pacjentów podczas realizacji terapii.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe na kierunku terapia zajęciowa lub równoważne kwalifikacje (szkoła policealna),
  • mile widziane co najmniej 3 lata doświadczenie w pracy z Pacjentami,
  • życzliwe podejście do Pacjentów i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • znajomość obsługi komputera i podstawowej dokumentacji medycznej.

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji kandydata,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę przyjaznym środowisku zespołem doświadczonych specjalistów,
  • wsparcie zespołu oraz miłą atmosferę pracy,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i dalszego rozwoju,
  • wsparcie w adaptacji do pracy na oddziale opiekuńczo – leczniczym.

Aplikuj: OFERTY PRACY W REGIONALNYM CENTRUM ZDROWIA w Lubinie

  • Praca Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045