Terapeuta zajęciowy do Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży
  • Andrychów
Andrychów, Andrychów, Lesser Poland Voivodeship, Polska
WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie terapii zajęciowej w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży,
  • dbałość o zachowanie wysokich standardów,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej
  • współpraca z zespołem terapeutycznym

WYMAGANIA:

  • tytuł zawodowy terapeuty zajęciowego,
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
  • samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane doswiadczenie w pracy z dziećmi

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie zespołu
  • praca w Szpitalu po remoncie, bezpłatny parking.

  • Praca Andrychów
  • Andrychów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544