Terapeuta środowiskowy/ pedagog specjalny
  • Kamienna Góra
Kamienna Góra, Kamienna Góra, Województwo dolnośląskie, Polska
Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju
16. 9. 2024

Do Ośrodka Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej Dzieci i Młodzieży poszukujemy terapeuty środowiskowego dla dzieci i młodzieży do 21 roku życia. Działamy z ramienia NFZ oraz komercyjnie.

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja zajęć dla dzieci zgodnie ze wskazaniami zespołu terapeutycznego
  • Wsparcie w procesie terapii indywidualnej dla dzieci i młodzieży
  • Realizacja procesu diagnostycznego w środowisku na podstawie formularza
  • Współpraca z placówkami oświatowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (pedagogika specjalna, psychologia)
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe (dzieci i młodzież)
  • Wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie
  • [opcjonalnie Certyfikat lub szkolenie "Prowadzenie terapii środowiskowej dzieci i młodzieży"

Oferujemy

  • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
  • Pełen grafik pacjentów
  • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
  • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
  • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu

  • Praca Kamienna Góra
  • Kamienna Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584