Terapeuta Środowiskowy
  • Warszawa, Nowolipie 18​
mazowieckie, Warszawa, Nowolipie 18​, mazowieckie, Polska
Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • praca środowiskowa z rodziną, dziećmi i młodzieżą w miejscu zamieszkania, realizacji obowiązku edukacyjnego lub w społeczności lokalnej;
  • współpraca z zespołem psychologów i psychoterapeutów.

Oczekiwania:

  • tytuł magistra psychologii lub magistra pedagogiki specjalnej;
  • minimum rok doświadczenia w pracy środowiskowej z dziećmi i młodzieżą;
  • terapeuta środowiskowy lub osoba w trakcie szkolenia z terapii środowiskowej dzieci i młodzieży;
  • mile widziane: kurs z terapii środowiskowej dzieci i młodzieży lub certyfikat potwierdzający nadanie kwalifikacji rynkowej "Prowadzenie terapii środowiskowej dzieci i młodzieży".

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie: zdobądź cenne umiejętności w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy: zapewniamy pełne wsparcie i profesjonalne wprowadzenie;
  • Pracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów: dołącz do zespołu, gdzie atmosfera sprzyja współpracy i rozwojowi osobistemu;
  • Dodatkowe korzyści: ciesz się dodatkowymi benefitami, takimi jak prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045