Terapeuta SI Integracji Sensorycznej Gdynia Sotis
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Sotis sp. z o.o.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• udział w ciekawym przedsięwzięciu ukierunkowanym na pomoc dzieciom z autyzmem,
• zatrudnienie na umowę o pracę,
• rozwój w obszarze potwierdzonych naukowo technik terapeutycznych dla • dzieci z autyzmem w modelu NPDC,
• przyjazną atmosferę pracy,
• wsparcie merytoryczne i praktyczne w pracy z dziećmi z autyzmem,
• miejsce w zgranym zespole,
Twój zakres obowiązków:
• przeprowadzanie diagnoz integracji sensorycznej dzieci,
• prowadzenie indywidualnych i grupowych zajęć SI,
• prowadzenie dokumentacji zgodnej ze standardami SOTIS i wymogami oświatowymi,
• udział w zebraniach klinicznych zespołu,
• współpraca ze specjalistami prowadzącymi dzieci,
• prowadzenie konsultacji dla rodziców.
Oczekujemy:
• wyższego wykształcenia kierunkowego,
• przygotowania pedagogicznego,
• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• czerpanie przyjemności z pracy z dziećmi,
• umiejętność pracy z rodzicami,
• samodzielność i kreatywność,
• odpowiedzialność i punktualność.
Nasze benefity:
• prywatna opieka medyczna,
• dofinansowanie zajęć sportowych,
• dofinansowanie szkoleń i kursów,
• spotkania integracyjne,
• kawa / herbata,
• świętowanie urodzin,
• możliwość uzyskania uprawnień.
Informacje o firmie
Misją Centrum Terapii Autyzmu SOTIS jest udzielanie profesjonalnej pomocy dzieciom ze spektrum autyzmu oraz osobom z zespołem Aspergera, a także upowszechnianie wiedzy i zasad dobrej praktyki terapeutycznej.

  • Praca Gdynia
  • Terapeuta Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648