Terapeuta Pedagogiczny w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu
  • Miedzeszyn, ul. Nenufarów 4
mazowieckie, Miedzeszyn, ul. Nenufarów 4, mazowieckie, Polska
Fundacja Inspiracji Edukacyjnej
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Niepubliczne Integracyjne Przedszkole w Miedzeszynie (Wawer) poszukuje kandydata/ki na stanowisko Terapeuta Pedagogiczny. Oferujemy pełny etat w trybie zmianowym, z wynagrodzeniem w przedziale 8000-8500 PLN brutto.
Opis stanowiska
  • Prowadzenie indywidualnych zajęć z terapii pedagogicznej.
  • Prowadzenie dokumentacji dzieci, w tym dzienników, IPET-ów, ewaluacji itp.
  • Prowadzenie zajęć z terapii pedagogicznej w grupie przedszkolnej.
  • Wsparcie dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego podczas zajęć dydaktycznych
  • Wspieranie dzieci w codziennych aktywnościach w grupie.

Wymagania
  • Ukończone studia kierunkowe umożliwiające prowadzenie terapii pedagogicznej.

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, chętną do pracy w zespole i gotową wspierać rozwój dzieci w przedszkolu integracyjnym, zapraszamy do aplikowania.Oferujemy

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045