Terapeuta integracji sensorycznej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
O2A Polska Sp. z o.o.
4. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć integracji sensorycznej
  • przeprowadzanie diagnozy integracji sensorycznej
  • opracowywanie indywidualnych programów i zaleceń dla dzieci w zakresie SI

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, preferowane: pedagog/psycholog/fizjoterapeuta
  • II stopień terapii Integracji Sensorycznej (kurs) lub studia podyplomowe SI
  • bazowanie w pracy z dzieckiem w oparciu o relację

To oferujemy

  • możliwe różne warunki zatrudnienia: umowa zlecenie, własna działalność, etat lub jego część
  • pracę w zespole specjalistów
  • przyjazną atmosferę pracy
  • komfortowe warunki pracy (przejrzyste warunki rezerwacji/odwoływania wizyt)
  • bardzo dobrze wyposażona sala
  • obsługę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju

  • Praca Wrocław
  • Terapeuta Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567