Terapeuta integracji sensorycznej
  • Kamieniec Wrocławski
, Kamieniec Wrocławski, Lower Silesian Voivodeship, Polska
EduLab Kinga Domagała
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Ślęza (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

Gabinet terapeutyczny Edulab w Ślęzie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do zespołu:

TERAPEUTY SI

Naszym celem jest holistyczne podejście do pacjenta i dostosowywanie terapii do jego potrzeb.

CV proszę kierować na adres mailowy lub za pośrednictwem pracuj.pl. Dodatkowe informacje pod numerem: 790*****2

Nasze wymagania

Wymagane wykształcenie wyższe oraz prawo do wykonywania zawodu. Dodatkowo pozytywne nastawienie, chęć rozwoju i pasja do pracy

Mile widziane:

Własna działalność gospodarcza

To oferujemy

Oferujemy:

indywidualne ustalenia grafiku

możliwość pracy w rozwijającej się firmie

prace w komfortowych warunkach

umowę zlecenie/współpracy B2B

Jeśli pomaganie najmłodszym pacjentom to Twoja pasja, a osiągane sukcesy motywują Cię do dalszego rozwoju i pogłębiania swojej wiedzy – napisz do nas ! W CV prosimy zamieścić klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przeprowadzonego przez Edulab z siedzibą w Tyńcu Małym zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady EU 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

106 572
18 690