Terapeuta integracji sensorycznej
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, Masovian Voivodeship, Polska
LAUDAME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łomianki

Twój zakres obowiązków

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna LAUDAME znajdujące się w centrum Łomianek poszukuje: Terapeuty Integracji Sensorycznej

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

przeprowadzanie diagnozy SI

prowadzenie terapii SI

kontakt z rodzicami i opiekunami dzieci

Możliwe formy zatrudnienia:

umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza

Nasze wymagania

dobra organizacja pracy

odpowiedzialność

chęć rozwoju osobistego

doświadczenie w pracy z dziećmi

mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi autystycznymi

umiejętność pracy w grupie

Wykształcenie:

kierunkowe uprawniające do przeprowadzania diagnozy i terapii SI

przygotowanie pedagogiczne (może być w trakcie)

To oferujemy

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Umowę zlecenia/współpracę
  • Komfortowe warunki pracy w nowocześnie wyposażonej sali Si
  • Możliwość dofinasowania do kursów/szkoleń/studiów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087