Terapeuta integracji sensorycznej
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
BRAIGHTMIND sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzenie procesu diagnostycznego i przygotowanie planu terapii
  • Przeprowadzenie terapii integracji sensorycznej
  • Kontakt z rodzicami i/lub opiekunami pacjenta
  • Prowadzenie karty pacjenta
  • Tworzenie programów terapeutycznych, ewaluacji, sprawozdań
  • Prowadzenie dokumentacji podsumowującej przeprowadzoną konsultację i diagnozę

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • szeroka wiedza z zakresu integracji sensorycznej
  • doświadczenie w pracy jako terapeuta integracji sensorycznej
  • dyspozycyjność popołudniami
  • punktualność
  • pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • możliwość rozwoju,
  • długoterminową współpracę,
  • miłą atmosferę pracy,
  • pracę w zespole interdyscyplinarnym,
  • wymianę doświadczeń, wspólne rozwiązywanie problemów diagnostyczno - terapeutycznych,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

O nas

Poradnia ZumiNumi Centrum Terapii Dziecięcej. Każde dziecko, od zawsze w naszym przekonaniu, zasługuje na możliwość wydobycia i wykorzystania swojego potencjału. Dążymy do tego, zapewniając kompleksową edukację i terapię, wykorzystując przy tym różnorodne techniki oraz tworząc spersonalizowane programy dla każdego malucha.

  • Praca Warszawa
  • Terapeuta Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087