TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ
  • Ciechanów
Ciechanów, 17 Stycznia 54, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
ODIS ŚWIATA CIEKAWI
17. 9. 2024
od 7 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Niepubliczne Przedszkole ALPIK w Ciechanowie zatrudni certyfikowanego terapeutę według metody Integracji Sensorycznej – min. I stopień. Praca od poniedziałku do piątku w oparciu o umowę o pracę – cały etat lub min. ¾ etatu.
Zakres obowiązków do pracy na tym stanowisku:
-prowadzenie indywidualnych i grupowych zajęć wg metody Integracji Sensorycznej dla dzieci w wieku 3 – 6 lat, w tym zwłaszcza dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego i WWRD.
-współpraca z rodzicami oraz z innymi członkami zespołu (np. logopeda/pedagog-specjalny).
-prowadzenie dokumentacji przedszkolnej dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego i WWRD.
-udział w radach pedagogicznych.
Oferujemy:
-zatrudnienie na umowę o pracę.
-zdobycie doświadczenia w pracy z dziećmi z zaburzeniami

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584