Terapeuta i diagnosta Integracji Sensorycznej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Hero Academy
19. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Oferujemy:
-> Pracę w profesjonalnie wyposażonych salach terapeutycznych;
-> Pracę w wymiarze pełnego etatu, w oparciu o umowę o pracę;
-> Możliwość poznania naszej placówki, pracowników oraz systemu pracy przed podjęciem decyzji o współpracy.
Zakres obowiązków:
-> Prowadzenie zajęć terapeutycznych z dziećmi nieharmonijnie rozwijającymi się;
-> Prowadzenie pełnej diagnozy SI;
-> Regularne sporządzanie i uzupełnianie stosownej dokumentacji terapeutycznej;
-> Spotkania z opiekunami dzieci;
-> Udział w regularnych posiedzeniach Rady Terapeutycznej.
Nasze oczekiwania:
-> Posiadanie pełnych kwalifikacji kierunkowych;
-> Doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku oraz z trudnościami w zakresie różnych sfer funkcjonowania;
-> Gotowość do współtworzenia przyjaznego, radosnego i wyjątkowego miejsca!
Jeśli jesteś osobą pragnącą rozwoju, poszerzania swoich kompetencji i doświadczenia –
- DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

  • Praca Warszawa
  • Terapeuta Warszawa
  • Diagnosta Warszawa
  • Diagnosta laboratoryjny Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353