Telemarketer
  • Przemyśl
Przemyśl, Przemyśl, podkarpackie, Polska
Sanmarks Sp. z o.o.
14. 4. 2024

kontakt telefoniczny z klientem, umawianie spotkań, badania, ankiety, infolinia

Obowiązki

  • telefoniczne umawianie spotkań dla handlowców z różnych branż,
  • udzielanie informacji klientom,
  • przeprowadzanie badań rynkowych,
  • analiza potrzeb klienta,
  • wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu.

Wymagania

  • miły głos i dobra dykcja,
  • komunikatywność i zaangażowanie,
  • entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy i klientów,
  • doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem,
  • dyspozycyjność,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pracy,
  • umowa zlecenie z pełnym ubezpieczeniem ZUS,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • zapewniamy sprzęt do pracy,
  • przyjazną atmosferę.

  • Praca Przemyśl
  • Przemyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190