Telemarketer
  • Warszawa, Bezpośrednie wejście do budynku ze stacji metra Rondo Daszyńskiego
mazowieckie, Warszawa, Bezpośrednie wejście do budynku ze stacji metra Rondo Daszyńskiego, mazowieckie, Polska
Bellora Group Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Firma BelloraGroup to firma marketingowa zatrudniająca głównie młodych i kreatywnych ludzi, którzy pragną doświadczenia i rozwoju osobistego, nie boją się pracy i chcą, aby ich nagroda za postawę i wyniki przewyższała ich wynagrodzenie. Jesteśmy firmą marketingową oferującą pełen zakres usług, która świadczy usługi takie jak telemarketing, marketing cyfrowy, marketing influencerów, marketing w mediach społecznościowych, public relations, badania i analizy rynku oraz obsługa klienta.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z potencjalnymi klientami w celu sprzedaży produktów lub usług.
  • Aktualizowanie i utrzymywanie bazy danych klientów.
  • Przekazywanie informacji o aktualnych ofertach i promocjach.
  • Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta i budowanie pozytywnych relacji z klientami.
  • Koordynowanie terminów spotkań i prezentacji dla przedstawicieli handlowych.

Wymagania

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i komunikacji telefonicznej.
  • Zdolności perswazyjne i negocjacyjne.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera i systemów CRM.
  • Wysoka kultura osobista i dobra dykcja.
  • Motywacja do pracy w systemie prowizyjnym i osiągania wyników sprzedażowych.

Oferujemy

  • Podstawa 8000 PLN brutto na umowę o pracę, plus prowizje i premie indywidualne.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392