Telefoniczny Konsultant
  • Tczew
Tczew, Tczew, Województwo pomorskie, Polska
Media System Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zostań Telefonicznym Konsultantem w Media System

Lubisz rozmawiać z ludźmi i masz pasję do sprzedaży? Dołącz do Media System!

Twoje zadania:

  • Sprzedaż ofert bankowych, telekomunikacyjnych i ubezpieczeniowych.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Obsługa klienta i budowanie relacji.

Szukamy osoby pełnej:

  • Energii, zaangażowania, pozytywnego podejścia.
  • Otwartości na ludzi, chęci nauki i rozwoju.

Wymagania:

  • Nienaganna dykcja

Co oferujemy?

  • Podstawa + prowizje.
  • Szkolenia, rozwój, przyjazna atmosfera.
  • Chillroom, gry i konkursy.
  • Karta sportowa.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Praca zdalna po wdrożeniu.
  • Karta sportowa
  • Będąc naszym pracownikiem zyskujesz - Zniżki na studia do 20% dla pracowników - benefit wynikający z Partnerstwa z Uniwersytetem WSB Merito

Aplikuj teraz i twórz wyjątkowe doświadczenia z nami!

  • Praca Tczew
  • Konsultant Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567