Telefoniczny Doradca Klienta w sektorze ubezpieczeń w CCIG Group Sp. z o.o.
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
CCIG Group Sp. z o.o.
28. 3. 2024
Nie podano

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group, jako największe Call Center w Polsce przygotujemy Cię do rozpoczęcia Twojej kariery zawodowej!

Jesteśmy największą w Polsce firmą z branży call i contact center, a nasi współpracownicy odgrywają ważną rolę w osiąganiu sukcesów. Cechuje nas elastyczność, wysoka jakość, dynamika działania i nastawienie na realizację celów. W związku z rozwojem projektu z branży ubezpieczeniowej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Telefoniczny Doradca Klienta - Infolinia przychodząca

Twoje zadania:

-Odbieranie połączeń przychodzących,

-Udzielanie informacji w zakresie ubezpieczeń klientów znanej firmy ubezpieczeniowej,

-Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze oczekiwania:

-Podstawowa umiejętność obsługi komputera,

-Wysoka kultura osobista,

-Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

-Dyspozycyjność na około 70-80 godzin w miesiącu (głównie godziny popołudniowe)

Oferujemy:

- Stałe wynagrodzenie godzinowe + premie,

- Stała opieka Managera,

-Profesjonalny pakiet wdrożeniowy,

-Salkę relaksu,

-Darmowe owoce 2 razy w tygodniu,

-Karty rabatowe do znanych miejsc w Rzeszowie i wiele innych...

Jeśli chcesz poznać nas bardziej APLIKUJ

  • Praca Rzeszów
  • Doradca podatkowy w Polsce Rzeszów
  • Pracownicy uczelni w Polsce Rzeszów
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Rzeszów
  • Tajemniczy klient Rzeszów
  • Doradca Rzeszów
  • Specjalista ds. obsługi klienta Rzeszów
  • Doradca restrukturyzacyjny Rzeszów
  • Doradca finansowy Rzeszów
  • Doradca ubezpieczeniowy Rzeszów
  • Doradca rolniczy Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714