Telefoniczny Doradca Klienta - sieć telekomunikacyjna
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Łódź
Pracodawca
Dodano
21.08.2024
Numer referencyjny
17534_15347

Twoje zadania:

  • Aktywna sprzedaż usług, produktów i ofert dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.
  • Realizowanie celów sprzedażowych.
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami i dbanie o wysoką jakość obsługi.

Czego oczekujemy?

  • Statusu studenta lub ucznia.
  • Motywacji do pracy i chęci nauki nowych rzeczy.
  • Komunikatywności i pozytywnego nastawienia.
  • Znajomości języka polskiego i nienagannej dykcji.
  • Dyspozycyjności min. 25 godzin tygodniowo.
  • Dyspozycyjności na pakiecie wdrożeniowym, który trwa 5 dni.

Co oferujemy?

  • Brak wymaganego doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!
  • Całkowicie elastyczny grafik - dopasuj pracę do swoich zajęć, (minimalnie 25 godzin tygodniowo).
  • Możliwość zdobycia cennych umiejętności sprzedażowych i obsługi Klienta.
  • Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze.

Jeśli chcesz zdobyć nowe doświadczenie, rozwijać swoje umiejętności i pracować w zgranym zespole,

wyślij nam swoje CV już teraz!

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 15946, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCIG.

Czy jesteś studentem lub uczniem i szukasz pracy, która umożliwi Ci zdobycie cennego doświadczenia oraz dodatkowego zarobku? Trafiłeś idealnie! Dołącz do naszego zespołu jako Telefoniczny Doradca Klienta.

  • Praca Łódź
  • Tajemniczy klient Łódź
  • Doradca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Doradca rolniczy Łódź
  • Doradca inwestycyjny Łódź
  • Doradca restrukturyzacyjny Łódź
  • Doradca ubezpieczeniowy Łódź
  • Doradca finansowy Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648