Telefoniczny doradca klienta - Media System Toruń
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
MEDIA SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Profesjonalna obsługa klientów,

- Inicjowanie i budowanie relacji z klientami,

- Analizowanie potrzeb i dopasowywanie ofert,

- Realizacja powierzonych celów (indywidualnych i zespołowych)

WYMAGANIA:

- Pozytywne nastawienie i komunikatywność,

- Nienaganna dykcja i wysoka kultura osobista,

- Zaangażowanie z proesjonalnym podejściem do wykonywanych obowiązków,

- W zależności od projektu - wykształecenie średnie + niekaralność,

- Doświadzcenie w branży CC będzie dodatkowym atutem,

- Przed rozpoczęciem pracy odbędziesz szkolenie, które przygotuje Cię do nowych zadań

OFERUJEMY:

- Wynagrodzenie dwuskładnikowe – na bazie podstawy oraz systemu prowizyjnego,

- Pracę w nowoczesnym biurowcu z idealnym połączeniem komunikacyjnym,

- Umowę o pracę lub zlecenie (w zależności od proejktu),

- Świetną atmosferę + wsparcie zespołu i przełożonego,

- Czasoumilacze, cykle tematyczne, konkursy - u nas zawsze coś się dzieje,

- System poleceń znajomych do pracy,

- Nasz autorski program benefitów MediaKiosk polegający na zbieraniu punktów i wymianie ich na nagrody (bony, vouchery, gadżety firmowe, dzień wolny od pracy).

  • Praca Toruń
  • Tajemniczy klient Toruń
  • Doradca Toruń
  • Specjalista ds. Social Media Toruń
  • Specjalista ds. obsługi klienta Toruń
  • Doradca ubezpieczeniowy Toruń
  • Doradca rolniczy Toruń
  • Doradca inwestycyjny Toruń
  • Doradca restrukturyzacyjny Toruń
  • Doradca finansowy Toruń
  • Doradca podatkowy w Polsce Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570