Telefoniczny Doradca Klienta ds. Sprzedaży Produktów Świeżych
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Eurocash S.A.
4. 10. 2024

JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

•            Realizacja celów sprzedaży produktów świeżych (kategorie: owoce, warzywa, mięso, wędliny).

•            Wsparcie operacyjne i handlowe Klientów w zakresie bieżącej współpracy.

•            Współpraca z działem logistyki w celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi.

•            Doradztwo i wsparcie informacyjne w zakresie produktowym i merchandisingowym,

•            Skuteczne informowanie o promocjach, nowościach i czasowych zamianach asortymentu.

•            Utrzymywanie dobrych relacji z klientem i dbanie o wysoki poziom satysfakcji klienta.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

  • Posiadasz doświadczenie w realizacji celów sprzedażowych.
  • Potrafisz utrzymać wysoki poziom satysfakcji klienta oraz dbać o pozytywne doświadczenie klienta.
  • Skuteczne informujesz klientów o promocjach, nowościach oraz czasowych zamianach w asortymencie.
  • Masz umiejętność zarządzania przepływem informacji między działami oraz zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.

Dodatkowo docenimy doświadczenie w sprzedaży produktów świeżych lub/i telefonicznej obsłudze klienta z naciskiem na realizację założonych celów.

DODATKOWO OFERUJEMY:

Z nami nauczysz się utrzymywać długofalowe relacje z klientami oraz rozwiniesz swoje umiejętności komunikacji, aktywnego słuchania i reagowania na potrzeby klientów.

  • Umowę o pracę oraz szeroki pakiet benefitów.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń - podstawa + premia uzależniona od wyników pracy.
  • Pracę 100% zdalną z dowolnego miasta w Polsce oraz niezbędne narzędzia do wykonywania swoich codziennych obowiązków: laptop, telefon, tablet.
  • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.
  • Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Tajemniczy klient Łódź
  • Doradca Łódź
  • Doradca inwestycyjny Łódź
  • Doradca restrukturyzacyjny Łódź
  • Doradca ubezpieczeniowy Łódź
  • Doradca rolniczy Łódź
  • Doradca finansowy Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648